MČR Štětí

On-line mezičasy na 2. a 4. km

Kompletní výsledky

Pro aktualizaci hodnot stiskněte klávesu F5 nebo obnovte stránku ve Vašem prohlížeči.

St. č. Závod Start Klub Posádka 2. km 4. km
1 2- dci 09:59:03 OLOM + OLOM ČÍŽEK Petr, GRIVALSKÝ Michal 0 --
2 2- dci 09:59:33 PŘER + PŘER SEDLÁK Martin, GAJDŮŠEK Tomáš 3 --
3 2- dci 10:00:03 ČVKP + ČVKP LOŽEK Samuel, BARTEK Martin -3 --
4 2- dci 10:00:33 HAMR + HAMR KOŠAŘ Prokop, SILIN Nikolai -3 --
5 2- dci 10:01:03 BOHM + BOHM ŠVEC Ladislav, MOUCA David -1 --
6 2- dci 10:01:33 OLOM + OLOM KRATOCHVÍL Matěj, BRADÁČ Martin 8 --
7 2- dci 10:02:03 NERA + NERA FOJTÍK Martin, BRDLÍK Samuel 1 --
8 2- dci 10:02:33 BŘEC + BŘEC JEŽEK Martin, POLÁŠEK Petr 1 --
9 2- dci 10:03:03 OLOM + OLOM KOLOMAZNÍK Vojtěch, MACH Šimon 5:27 --
10 2- dci 10:03:33 BOHM + BOHM KRÁL Vojtěch, KOPECKÝ Vít 5 --
11 2- dci 10:04:03 OLOM + OLOM KRATOCHVÍL Štěpán, POSPÍŠIL Adam 5:34 --
12 2- dci 10:04:33 LOKB + LOKB BÖHM Jan, TRTÚŠEK Arnošt 2:01 --
13 2- dci 10:05:03 BŘEC + BŘEC DVOŘÁK Marek, HALADY Matěj 1 --
14 2- dci 10:05:33 NERA + NERA MAXA Marcel, NOVOTNÝ Tomáš 2 --
15 2- dci 10:06:03 BŘEC + BŘEC KAŠÍK Matěj, MAURIČ Adam 1 --
16 2- dci 10:06:33 LOKB + LOKB HAMOUZ Tadeáš, PAZDERA David 4:22 --
20 1x dci 10:13:03 OLOM SNÁŠEL Filip 2:04 --
21 1x dci 10:13:33 PARD OPPITZ Jiří 1:58 --
22 1x dci 10:14:03 OTRO SÚKUP Matyáš 1:59 --
23 1x dci 10:14:33 ČVKB LOHNICKÝ Matěj 2:01 --
24 1x dci 10:15:03 PARD PUSTĚJOVSKÝ Tomáš 1:58 --
25 1x dci 10:15:33 SLAV KARONIS Alex 1:58 --
26 1x dci 10:16:03 VKSM ŠNAJDR Adam 2:02 --
27 1x dci 10:16:33 TŘEB KORDA Michal 2:01 --
28 1x dci 10:17:03 ČVKP VAKOČ Martin 2:01 --
29 1x dci 10:17:33 BOHM KREJČÍ Richard 2:01 --
30 1x dci 10:18:03 BLES ZINDULKA Michal 2:02 --
31 1x dci 10:18:33 ČVKP JANÁČ Kryštof 1:59 --
32 1x dci 10:19:03 OTRO INGR Jiří 1:58 --
33 1x dci 10:19:33 LYSÁ JANSA David 2:00 --
34 1x dci 10:20:03 SLAV RAMDAN Max 2:02 --
35 1x dci 10:20:33 BLES JIRÁSEK Zdeněk 2:01 --
36 1x dci 10:21:03 VKSM NEUMANN Václav 2:08 --
37 1x dci 10:21:33 TÁBR ČÍŽEK Jan 2:02 --
38 1x dci 10:22:03 TÁBR KOŠKA Jan 2:04 --
39 1x dci 10:22:33 HODN MADARÁS Patrik 2:02 --
40 1x dci 10:23:03 BOHM SVOBODA Vojtěch 2:00 --
41 1x dci 10:23:33 PARD KOSTŘÍŽ Václav 2:03 --
42 1x dci 10:24:03 OTRO LUPAČ Jan 2:00 --
43 1x dci 10:24:33 BRAN BEZKOČKA Šimon 2:00 --
44 1x dci 10:25:03 LSBR SPRINZL Jakub 1:58 --
45 1x dci 10:25:33 JHRD KREJČÍŘ Samuel 2:13 --
46 1x dci 10:26:03 BOHM RYCHNOVSKÝ Matyáš 1:59 --
47 1x dci 10:26:33 TŘEB HOFBAUER Karel 2:01 --
48 1x dci 10:27:03 PARD RYŠAVÝ Vojtěch 2:00 --
49 1x dci 10:27:33 TŘEB PAPÁČEK Aleš 2:01 --
50 1x dci 10:28:03 BLES KOUŘIL Vít 2:02 --
51 1x dci 10:28:33 VKSM ČERNÝ Jakub 2:03 --
52 1x dci 10:29:03 TŘEB BOUCHAL Ivo 2:01 --
53 1x dci 10:29:33 SLAV SMÍTKA Vít 2:01 --
54 1x dci 10:30:03 ÚSTÍ STÝBLO Jan 2:02 --
55 1x dci 10:30:33 TŘEB HLOUŠEK Jakub 2:09 --
56 1x dci 10:31:03 ČVKP HANZEL Daniel 2:05 --
57 1x dci 10:31:33 BLES DOSTÁL Martin 2:01 --
58 1x dci 10:32:03 LOKB KOTRČ Matyáš 2:02 --
59 1x dci 10:32:33 OSTP FOLTÝN Tomáš 6:02 --
60 1x dci 10:33:03 JHRD PŘIBYL Adam 2:02 --
61 1x dci 10:33:33 VKSM PANASENKO Roman 2:02 --
62 1x dci 10:34:03 BOHM MONDSCHEIN Jaromír 2:08 --
63 1x dci 10:34:33 OLOM ŘEZÁČ Jan 2:03 --
64 1x dci 10:35:03 NYMB MELOUNEK Matyáš -- --
65 1x dci 10:35:33 JHRD ŠIMŮNEK Hubert 2:05 --
66 1x dci 10:36:03 LOKB DANĚK Kryštof 3:44:00 --
67 1x dci 10:36:33 LOKB TŮMA Matyáš 3:44:03 --
68 1x dci 10:37:03 NERA MIKYSEK Jakub 2:01 --
69 1x dci 10:37:33 PARD ZÁRUBA Filip -- --
70 1x dci 10:38:03 VKSM NOVÁK Matěj 2:07 --
71 1x dci 10:38:33 HODN BALDRIÁN Antonín 2:02 --
72 1x dci 10:39:03 MĚLN BRADÁČEK Vít 2:08 --
73 1x dci 10:39:33 JHRD STANĚK Radim 2:02 --
74 1x dci 10:40:03 LYSÁ ČIHÁK Martin 2:02 --
75 1x dci 10:40:33 DĚČN DRLÍK Vincent 2:05 --
76 1x dci 10:41:03 OSTP MRKVICA Dominik 2:08 --
77 1x dci 10:41:33 LSBR NIZNER Josef 2:01 --
78 1x dci 10:42:03 OTRO NEULINGER Marek 2:03 --
79 1x dci 10:42:33 HODN SLAVÍK Martin 2:01 --
80 1x dci 10:43:03 BOHM KRÁL Tomáš 2:01 --
81 1x dci 10:43:33 ČVKP GUBIEN Marek 2:00 --
82 1x dci 10:44:03 ČVKB ROOSENDAAL Jesper Dominik 2:00 --
83 1x dci 10:44:33 ČVKB RYMEŠ Miroslav 2:00 --
84 1x dci 10:45:03 BOHM PRINC Adam 2:01 --
85 1x dci 10:45:33 LOKB JORDÁN Martin 2:02 --
86 1x dci 10:46:03 BOHM JŮZL Jáchym 2:04 --
87 1x dci 10:46:33 OLOM HOSKOVEC Vojtěch 2:01 --
88 1x dci 10:47:03 VKSM SPĚŠNÝ Nikola 2:05 --
89 1x dci 10:47:33 PARD DUBRAVČÍK Vojtěch 2:06 --
90 1x dci 10:48:03 LITM KYNŠT Matyáš 2:01 --
91 1x dci 10:48:33 ÚSTÍ HORÁČEK Jakub 2:05 --
92 1x dci 10:49:03 LOKB RAŠILOV Vincent -- --
93 1x dci 10:49:33 ČVKB RAČANSKÝ Matěj 1:35 --
95 2- jky 10:59:03 MĚLN + TŘEB ODSTRČILOVÁ Natálie, KLÍMOVÁ Hana -329 --
96 2- jky 10:59:33 OLOM + OLOM MICHALČÍKOVÁ Tereza, ZBOŘILOVÁ Markéta -325 --
97 2- jky 11:00:03 ČVKP + ČVKP BUNDILOVÁ Kateřina, REZKOVÁ Lucie -323 --
98 2- jky 11:00:33 OLOM + OLOM TRUHLÁŘOVÁ Lucie, ŠEVČÍKOVÁ Sára -329 --
99 2- jky 11:01:03 LSBR + LSBR SADÍLKOVÁ Veronika, BÍNOVÁ Viktorie -328 --
100 1x jky 11:09:03 HAMR ŠANTRŮČKOVÁ Anna 1 --
101 1x jky 11:09:33 BLES PODRAZILOVÁ Eliška -- --
102 1x jky 11:10:03 PARD ŠTĚPÁNKOVÁ Zuzana 1 --
103 1x jky 11:10:33 JHRD MÁTLOVÁ Barbora 3 --
104 1x jky 11:11:03 ČVKP ŠTEFKOVÁ Marie 1 --
105 1x jky 11:11:33 BLES PODRAZILOVÁ Barbora 2 --
106 1x jky 11:12:03 BLES KROPÁČKOVÁ Nikola -1 --
107 1x jky 11:12:33 BLES PAŠKOVÁ Simona 1 --
108 1x jky 11:13:03 PARD ČINKOVÁ Veronika 0 --
109 1x jky 11:13:33 OLOM BENÝŠKOVÁ Emma -- --
110 1x jky 11:14:03 BOHM KLIMKOVÁ Valentýna 2 --
111 1x jky 11:14:33 HAMR NEJEDLOVÁ Vanda 0 --
112 1x jky 11:15:03 TŘEB KOHOUTOVÁ Simona 1 --
113 1x jky 11:15:33 PARD NOVOTNÁ Magdalena -2 --
114 1x jky 11:16:03 BLES SKRUŽNÁ Veronika 2 --
115 1x jky 11:16:33 HAMR PECHOVÁ Sarah Erika 0 --
116 1x jky 11:17:03 ČVKP HNÍZDILOVÁ Karolína 1 --
117 1x jky 11:17:33 UHHR VICENÍKOVÁ Adriana 2 --
118 1x jky 11:18:03 BOHM MARTINKOVÁ Julie 1 --
119 1x jky 11:18:33 LYSÁ ZAVADILOVÁ Alžběta 0 --
120 1x jky 11:19:03 VKSM MARTINCOVÁ Nella 0 --
121 1x jky 11:19:33 ČVKB OBRDLÍKOVÁ Iva 2 --
122 1x jky 11:20:03 LOKB KINDLOVÁ Magdalena 2 --
123 1x jky 11:20:33 ČVKP ŠILLEROVÁ Vendula 3 --
124 1x jky 11:21:03 LOKB LAMPRECHTOVÁ Tereza 0 --
125 1x jky 11:21:33 LSBR ŠVEJNOHOVÁ Eva 2 --
126 1x jky 11:22:03 BOHM ZEITHAMMEROVÁ Ema 2 --
127 1x jky 11:22:33 VKSM NOVÁKOVÁ Lucie 0 --
128 1x jky 11:23:03 BLES HODĚJOVSKÁ Karolína 2 --
129 1x jky 11:23:33 BLES BUSINSKÁ Ema 1 --
130 1x jky 11:24:03 ČVKP PECHOVÁ Berenika Viktorie 0 --
131 1x jky 11:24:33 ÚSTÍ VRABELOVÁ Barbora 1:06 --
132 1x jky 11:25:03 BOHM KŘIVSKÁ Aneta 2 --
133 1x jky 11:25:33 ÚSTÍ ŠPONAROVÁ Klára 35 --
134 1x jky 11:26:03 BŘEC BALGOVÁ Anna 30 --
135 1x jky 11:26:33 LSBR DVOŘÁKOVÁ Lucie 33 --
136 1x jky 11:27:03 ČVKP SKÁCELOVÁ Kateřina 33 --
137 1x jky 11:27:33 OLOM BRÁZDOVÁ Karolína 33 --
138 1x jky 11:28:03 ČVKB KUNČÁKOVÁ Anna 35 --
139 1x jky 11:28:33 ČVKB KOKEŠOVÁ Jana 33 --
140 1x jky 11:29:03 OTRO STAROVÁ Nicola 33 --
141 1x jky 11:29:33 VKSM KAPLINSKÁ Mariya 32 --
142 1x jky 11:30:03 BOHM RYŠAVÁ Klára 33 --
145 2- jři 11:49:03 HAMR + HAMR DOLEŽAL Jakub, VYBÍRAL Mikuláš -6 --
146 2- jři 11:49:33 ČVKB + ČVKB ŠTĚRBA Erik, POLACH Samuel -1 --
147 2- jři 11:50:03 LSBR + LSBR KOBZA Tomáš, ULLRICH Nikolas 1 --
148 2- jři 11:50:33 ČVKP + ČVKP NĚMEČEK Zdeněk, POSPÍŠIL Adam 0 --
149 2- jři 11:51:03 HAMR + HAMR VOSTATEK Matyáš, VURSTA Vladimír -2 --
150 2- jři 11:51:33 ČVKB + ČVKB CHLÁDEK Igor, VAVERKA Vít 0 --
151 2- jři 11:52:03 BLES + BLES PENC Michal, UHL Martin 0 --
152 2- jři 11:52:33 HAMR + HAMR PINC Dennis, VAVREK Oto -2 --
153 2- jři 11:53:03 JHRD + JHRD JEDLIČKA Adam, DROBIL Tomáš -2 --
154 2- jři 11:53:33 LYSÁ + NERA HAMERA Norbert, DOČEKAL Matouš 3 --
155 2- jři 11:54:03 LSBR + LSBR MUCHA Oliver, SLEZÁK Petr -1 --
156 2- jři 11:54:33 LYSÁ + LYSÁ HEJŇÁK David, BRYNYCH Hynek 37 --
157 2- jři 11:55:03 BŘEC + BŘEC NEŠPOR Lukáš, PTÁČNÍK Patrik 29 --
160 1x jři 12:04:03 SLAV VACEK Jan -14 --
161 1x jři 12:04:33 ČVKB DIBLÍK Marek -2 --
162 1x jři 12:05:03 BLES KYNCL Jakub -5 --
163 1x jři 12:05:33 BOHM TOMEK Kristián -4 --
164 1x jři 12:06:03 SLAV VIKOL Ruslan -4 --
165 1x jři 12:06:33 ČVKP MALÁK Filip 0 --
166 1x jři 12:07:03 HODN HUJŇÁK Tomáš -1 --
167 1x jři 12:07:33 ČVKP SKLENÁŘ Ondřej 1 --
168 1x jři 12:08:03 SLAV CHLEBOVSKÝ Jan 2 --
169 1x jři 12:08:33 ČVKP MALÁK David -3 --
170 1x jři 12:09:03 ÚSTÍ LANGMAIER Zdeněk -- --
171 1x jři 12:09:33 SLAV HAMIDOUCHE Sofian 2 --
172 1x jři 12:10:03 JHRD ČEKAL Albert 5 --
173 1x jři 12:10:33 ČVKB CACEK Kryštof 2 --
174 1x jři 12:11:03 SLAV ZOBAL Tomáš -1 --
175 1x jři 12:11:33 PARD VOTRUBA Vojtěch 2 --
176 1x jři 12:12:03 BLES KAŇA Roman 0 --
177 1x jři 12:12:33 OSTP PISKOŘ Přemysl 1 --
178 1x jři 12:13:03 JHRD NEUHORT Filip -2 --
179 1x jři 12:13:33 PARD ŠANDA Vojtěch -2 --
180 1x jři 12:14:03 LITM BĚLOHLÁVEK Matouš 2 --
181 1x jři 12:14:33 BLES WALLISCH Viktor -1 --
182 1x jři 12:15:03 ČVKP NĚMEC Adam -2 --
183 1x jři 12:15:33 SLAV ŠVACH Antonín -1 --
184 1x jři 12:16:03 ČVKP PATOČKA Petr -7 --
185 1x jři 12:16:33 LSBR HOPLÍČEK Ondřej -1 --
186 1x jři 12:17:03 NYMB JECH Jakub 0 --
187 1x jři 12:17:33 PARD MÁLEK Vojtěch -1 --
188 1x jři 12:18:03 ČVKB VODIČKA Tobiáš 1 --
189 1x jři 12:18:33 LSBR BUREŠ David -4 --
190 1x jři 12:19:03 LITM ZADÁK Patrik -4 --
191 1x jři 12:19:33 BOHM MASAŘÍK Tomáš -3 --
192 1x jři 12:20:03 BLES BRŮNA Filip 1 --
193 1x jři 12:20:33 LOKB ŠTOREK Michael -2 --
194 1x jři 12:21:03 BOHM KNYTL Jakub 1 --
195 1x jři 12:21:33 BLES BAŠTECKÝ Stanislav 0 --
196 1x jři 12:22:03 SLAV BIEBER Jan 1 --
197 1x jři 12:22:33 BOHM TOUŠ Oleg 4 --
198 1x jři 12:23:03 BRAN HRUŠKA Kryštof 0 --
199 1x jři 12:23:33 PARD BARTOŠEK Jan -- --
200 1x jři 12:24:03 JHRD KUBÍČEK Martin -1 --
201 1x jři 12:24:33 OLOM CHALOUPKA Václav 1 --
202 1x jři 12:25:03 LSBR KAMÍNEK Tadeáš 1 --
203 1x jři 12:25:33 HAMR MATOUŠ Tadeáš 1 --
204 1x jři 12:26:03 PARD ŠPRINGL Vojtěch Jiří 1 --
205 1x jři 12:26:33 BLES HOŠKO Adam -- --
206 1x jři 12:27:03 HAMR HALE Tomáš George -- --
207 1x jři 12:27:33 LOKB DUŠEK Albert Jaroným 3 --
208 1x jři 12:28:03 OLOM TŘETINA Martin 3 --
209 1x jři 12:28:33 BLES KVAPIL Jan 3 --
210 1x jři 12:29:03 DĚČN PEŠEK Michal 4 --
211 1x jři 12:29:33 SLAV HELEŠIC Šimon -1 --
212 1x jři 12:30:03 LITM LANDA Adam 0 --
213 1x jři 12:30:33 VKSM HLAVIZNA Adam 0 --
214 1x jři 12:31:03 JHRD ŘEPA Adam -1 --
215 1x jři 12:31:33 TŘEB VLK Jan 0 --
216 1x jři 12:32:03 LYSÁ WILLIAMS Benjamin 4 --
217 1x jři 12:32:33 BOHM PLÁŠIL Jan 10 --
220 2x dky 12:39:03 ČVKB + ČVKB BARTKOVÁ Martina, KUNČÁKOVÁ Eliška 4 --
221 2x dky 12:39:33 LYSÁ + LYSÁ KOLOMAZNÍKOVÁ Anna, MACHÁČKOVÁ Anežka 2 --
222 2x dky 12:40:03 BLES + BLES SEBÖKOVÁ Aneta, BUDILOVÁ Nikola 2 --
223 2x dky 12:40:33 LYSÁ + LYSÁ KŘÍŽOVÁ Štěpánka, VOCÁSKOVÁ Michaela 0 --
224 2x dky 12:41:03 UHHR + UHHR ŠEVČÍKOVÁ Nela, HORÁKOVÁ Karolína -1 --
225 2x dky 12:41:33 JHRD + JHRD MŰLLEROVÁ Vanesa, BURDOVÁ Štěpánka 3 --
226 2x dky 12:42:03 VKSM + VKSM LEDVINOVÁ Martina, ROZOVÁ Veronika 3 --
227 2x dky 12:42:33 BŘEC + BŘEC MELSKÁ Tereza, SKOUMALOVÁ Sabina 1 --
228 2x dky 12:43:03 LOKB + LOKB TŮMOVÁ Magdalena, LAUBOVÁ Nina 3 --
229 2x dky 12:43:33 ČVKP + ČVKP ŠTĚPÁNOVÁ Anna, SOUKUPOVÁ Adéla -2 --
231 1x dky 12:49:03 SLAV ŠVEJDOVÁ Eliška 1 --
232 1x dky 12:49:33 LYSÁ MACKOVÁ Krystýna 2 --
233 1x dky 12:50:03 HODN HÝBNEROVÁ Lea 4 --
234 1x dky 12:50:33 BLES NEDVĚDOVÁ Tereza 2 --
235 1x dky 12:51:03 SLAV HENEBERGOVÁ Klára 3 --
236 1x dky 12:51:33 BLES STAROSTOVÁ Ema 1 --
237 1x dky 12:52:03 SLAV VOŠÁHLÍKOVÁ Barbora 2 --
238 1x dky 12:52:33 HAMR ZÁMOSTNÁ Veronika -1 --
239 1x dky 12:53:03 BLES NOVOTNÁ Karolína -1 --
240 1x dky 12:53:33 LSBR STUDENÁ Lenka -1 --
241 1x dky 12:54:03 TŘEB ŠIMKOVSKÁ Anežka 2 --
242 1x dky 12:54:33 LSBR PŘIKRYLOVÁ Anna 3 --
243 1x dky 12:55:03 PARD ŠÍMOVÁ Karolína 3 --
244 1x dky 12:55:33 ČVKP VLČKOVÁ Tereza 2 --
245 1x dky 12:56:03 NYMB HŮLOVÁ Dana 4 --
246 1x dky 12:56:33 OTRO BARTUŇKOVÁ Kristýna 0 --
247 1x dky 12:57:03 ÚSTÍ BESSEROVÁ Klára 2 --
248 1x dky 12:57:33 UHHR VAŠŤÁKOVÁ Karolína 6 --
249 1x dky 12:58:03 TŘEB ČERNÁ Adéla 9 --
250 1x dky 12:58:33 LITM ŠTĚCHOVÁ Viktorie 2 --
251 1x dky 12:59:03 ČVKP KVAČKOVÁ Sofie 4 --
252 1x dky 12:59:33 BOHM SVOBODOVÁ Andrea 1 --
253 1x dky 13:00:03 LOKB MATĚJKOVÁ Zuzana 2 --
254 1x dky 13:00:33 NERA KOTTOVÁ Viktorie 3 --
255 1x dky 13:01:03 TŘEB MAŠKOVÁ Lucie 2 --
256 1x dky 13:01:33 LSBR HOPLÍČKOVÁ Eliška 0 --
257 1x dky 13:02:03 SLAV GRABMŰLLEROVÁ Adéla 2 --
258 1x dky 13:02:33 JHRD DROBILOVÁ Anna 3 --
259 1x dky 13:03:03 HAMR ŠTĚPANOVSKÁ Dominika 3 --
260 1x dky 13:03:33 LSBR LEVÍČKOVÁ Veronika 1 --
261 1x dky 13:04:03 PARD ŠTORKOVÁ Vladimíra 2 --
262 1x dky 13:04:33 UHHR VÁLKOVÁ Eliška Martina 2 --
263 1x dky 13:05:03 OTRO ZAVADILOVÁ Erika 3 --
264 1x dky 13:05:33 UHHR HOUDKOVÁ Klára -- --
265 1x dky 13:06:03 LITM KREJZOVÁ Tereza 4 --
266 1x dky 13:06:33 SLAV MOTTLOVÁ Karolína 1 --
267 1x dky 13:07:03 LOKB FOREJTOVÁ Lubomíra 4 --
268 1x dky 13:07:33 LITM ZELINKOVÁ Zuzana -26 --
269 1x dky 13:08:03 SLAV JANÍKOVÁ Agáta -- --
270 1x dky 13:08:33 HAMR HAJNOVIČOVÁ Ester 1 --
271 1x dky 13:09:03 LITM HOJDAROVÁ Petra 3 --
272 1x dky 13:09:33 DĚČN STRNADOVÁ Viktorie 5 --
273 1x dky 13:10:03 JHRD DRNKOVÁ Anna 4 --
274 1x dky 13:10:33 NERA MAŠKOVÁ Barbora 3 --
275 1x dky 13:11:03 LYSÁ HRÁZSKÁ Veronika 0 --
276 1x dky 13:11:33 BOHM KUNERTOVÁ Andrea 3 --
277 1x dky 13:12:03 BŘEC KNÖTIGOVÁ Karla 4 --
278 1x dky 13:12:33 ČVKP PARPEL Jasmine Joan 2 --
279 1x dky 13:13:03 ÚSTÍ BRUNCLÍKOVÁ Eliška Marie 3 --
280 1x dky 13:13:33 PARD VITOCHOVÁ Aneta -- --
281 1x dky 13:14:03 UHHR VICENÍKOVÁ Miriam 2 --
282 1x dky 13:14:33 ŠTĚT NEŠLEHOVÁ Veronika 4 --
283 1x dky 13:15:03 OSTP MARTINÁKOVÁ Barbora 4 --
284 1x dky 13:15:33 OTRO JANOTOVÁ Anna -- --
285 1x dky 13:16:03 ČVKP VAVROUŠKOVÁ Nikola 2 --
286 1x dky 13:16:33 BOHM ŠNAJDROVÁ Nikola 1 --
287 1x dky 13:17:03 LITM MERTLOVÁ Monika 1 --
288 1x dky 13:17:33 BLES JONÁŠOVÁ Diana -1 --
289 1x dky 13:18:03 JHRD NOSKOVÁ Julie 2 --
291 2- m 13:49:03 DUKL + DUKL HELEŠIC Lukáš, PODRAZIL Jakub 0 --
292 2- m 13:49:33 DUKL + DUKL MELICHAR Petr, TIKAL Matěj -1 --
293 2- m 13:50:03 DUKL + DUKL GRABMŰLLER Jakub, KLANG Matyáš -- --
294 2- m 13:50:33 HAMR + HAMR CABAN Albert, ŠIMKOVSKÝ Jan -2 --
295 2- m 13:51:03 HAMR + HAMR SKALÁK Jan, KAPA Adam -1 --
296 2- m 13:51:33 SLAV + SLAV PAROULEK Jakub, OUŘEDNÍČEK Petr -2 --
297 2- m 13:52:03 HAMR + PARD PACHMAN Vilém, JECH Miroslav -3 --
298 2- m 13:52:33 DUKL + DUKL MACH Matěj, FLEISSNER Jan -2 --
299 2- m 13:53:03 DUKL + DUKL KELLER Štěpán, MUSIL Martin -4 --
300 2- m 13:53:33 BŘEC + BŘEC POSPÍŠIL Aleš, NEDĚLA Dalibor -3 --
301 2- m 13:54:03 ČVKP + ČVKP ČIHOSKÝ Matěj, FOJTÍK Jaroslav -3 --
302 2- m 13:54:33 HAMR + HAMR DĚDEK Vlastimil, DĚDEK Vojtěch -3 --
303 2- m 13:55:03 ČVKP + ČVKP NEPRAŠ Jiří, KONSCHILL Tadeáš -3 --
304 2- m 13:55:33 BOHM + BOHM CHALUPA Daniel, BARTOŇ Vojtěch -3 --
305 2- m 13:56:03 SLAV + SLAV BLAHOUT Rostislav, MAK Jiří -3 --
310 1x m 14:03:03 DUKL SYNEK Ondřej -1 --
311 1x m 14:03:33 SLAV ŘIMÁK Vojtěch -3 --
312 1x m 14:04:03 DUKL ZIMA Filip -2 --
313 1x m 14:04:33 HODN BALDRIÁN Václav -3 --
314 1x m 14:05:03 BOHM CHLÁDEK Jan -2 --
315 1x m 14:05:33 DUKL POTŮČEK Jan -3 --
316 1x m 14:06:03 SLAV PIVKO Petr -1 --
317 1x m 14:06:33 DUKL MAHLER Gabriel -1 --
318 1x m 14:07:03 DUKL ČÁP Jiří 0 --
319 1x m 14:07:33 SLAV NOSEK Daniel 0 --
320 1x m 14:08:03 PŘER ŠIŠMA Tomáš -2 --
321 1x m 14:08:33 BOHM HELLEBRAND Jaroslav -4 --
322 1x m 14:09:03 DUKL ŠAGR Miloslav 0 --
323 1x m 14:09:33 DUKL ZAVADIL Jan 0 --
324 1x m 14:10:03 OTRO HLADÍK Radim 1 --
325 1x m 14:10:33 DUKL ŘEHOŘEK Marek 0 --
326 1x m 14:11:03 LYSÁ KOBERA Lukáš -3 --
327 1x m 14:11:33 ČVKB SVOBODA Ondřej 0 --
328 1x m 14:12:03 SLAV VAJNER Martin 0 --
329 1x m 14:12:33 HAMR SKALÁK Jan -- --
330 1x m 14:13:03 SLAV MAŘÍK Antonín 0 --
331 1x m 14:13:33 PARD ZETEK Matyáš -4 --
332 1x m 14:14:03 LSBR HAVLÍČEK Štěpán -- --
333 1x m 14:14:33 ČVKP KUNČÁK Václav -3 --
334 1x m 14:15:03 LSBR DOHNAL Michal -- --
335 1x m 14:15:33 MĚLN MALECKÝ Jiří -1 --
336 1x m 14:16:03 LSBR VODIČKA Tomáš -3 --
337 1x m 14:16:33 LOKB ŠABATA Vojtěch -2 --
338 1x m 14:17:03 BOHM BURDA Vladimír 0 --
339 1x m 14:17:33 OSTP SOLICH Filip 5 --
342 1x mLV 14:24:03 DUKL KOPÁČ Jiří 0 --
343 1x mLV 14:24:33 PARD FRIEDRICH Jonáš 0 --
344 1x mLV 14:25:03 ČVKB ZAPLETAL Luboš 0 --
345 1x mLV 14:25:33 ČVKP ŠMOLÍK Jan -1 --
346 1x mLV 14:26:03 DUKL ČERMÁK Ondřej 1 --
347 1x mLV 14:26:33 VKSM KOVAŘÍK Vojtěch -- --
348 1x mLV 14:27:03 LYSÁ MRÁZ Tomáš 2 --
349 1x mLV 14:27:33 SLAV KULHÁNEK Adam 2 --
350 1x mLV 14:28:03 ČVKB ROUČKA Adam 1 --
351 1x mLV 14:28:33 LSBR DOHNAL Michal -1 --
352 1x mLV 14:29:03 VKSM FROLÍK Jan -2 --
353 1x mLV 14:29:33 LSBR HRSTKA Jan 0 --
354 1x mLV 14:30:03 HAMR PAZDERA Pavel -- --
355 1x mLV 14:30:33 BOHM BLÁHA Petr 0 --
356 1x mLV 14:31:03 BOHM KNORR Rudolf 0 --
357 1x mLV 14:31:33 ÚSTÍ ŠEDÝ Jan 2 --
358 1x mLV 14:32:03 BŘEC JURČÍK Adam Dalibor 3 --
359 1x mLV 14:32:33 LYSÁ WILLIAMS Tobias 1 --
360 1x mLV 14:33:03 BOHM NOVÁK Jakub -- --
363 1x ž 14:39:03 SLAV KNAPKOVÁ Miroslava 0 --
364 1x ž 14:39:33 BŘEC NEDĚLOVÁ Markéta 0 --
365 1x ž 14:40:03 HAMR HARTMANOVÁ Kateřina 1 --
366 1x ž 14:40:33 LSBR KÁROVÁ Bára -1 --
367 1x ž 14:41:03 SLAV JURKOVÁ Marie Natalie 4 --
368 1x ž 14:41:33 PARD FLAMÍKOVÁ Pavlína -1 --
369 1x ž 14:42:03 SLAV SCHEJBALOVÁ Alena -3 --
370 1x ž 14:42:33 JHRD POSPÍŠILOVÁ Michala 1 --
371 1x ž 14:43:03 SLAV CHOUROVÁ Natálie -2 --
372 1x ž 14:43:33 OTRO SOLAŘOVÁ Valentýna -1 --
373 1x ž 14:44:03 BOHM MICHAELI Ellen 1 --
374 1x ž 14:44:33 UHHR VAŠŤÁKOVÁ Marcela 0 --
375 1x ž 14:45:03 BOHM AMBLEROVÁ Karolína 0 --
376 1x ž 14:45:33 SLAV HANKOVÁ Mariana -1 --
377 1x ž 14:46:03 BOHM BERNARDOVÁ Kristýna 0 --
378 1x ž 14:46:33 OLOM CHRBJÁTOVÁ Veronika 0 --
379 1x ž 14:47:03 VKSM RICHTEROVÁ Nikol 2 --
380 1x ž 14:47:33 PARD KIACOVÁ Veronika -- --
381 1x ž 14:48:03 ČVKB SŰSSEROVÁ Sandra 4 --
382 1x ž 14:48:33 BOHM SIEBEROVÁ Zdeňka 1 --
383 1x ž 14:49:03 SLAV KOIŠOVÁ Nikola 2 --
384 1x ž 14:49:33 BOHM HANZLOVÁ Barbora 5 --
385 1x ž 14:50:03 BLES PROCHÁZKOVÁ Lucie -1 --
386 1x ž 14:50:33 PARD PŘÍHODOVÁ Kateřina 1 --
389 1x žLV 14:59:03 SLAV NEUHORTOVÁ Kristýna -2 --
390 1x žLV 14:59:33 SLAV NOVÁKOVÁ Monika -1 --
391 1x žLV 15:00:03 SLAV NEČASOVÁ Zuzana 0 --
392 1x žLV 15:00:33 BLES SKÁLOVÁ Linda 1 --
393 1x žLV 15:01:03 SLAV VALSOVÁ Zuzana 2 --
394 1x žLV 15:01:33 BLES VIČÍKOVÁ Nikola 0 --
395 1x žLV 15:02:03 DĚČN KALOUSOVÁ Tereza 1 --
396 1x žLV 15:02:33 VKSM CIHELKOVÁ Tereza -1 --
397 1x žLV 15:03:03 BLES BUSINSKÁ Tereza 0 --
398 1x žLV 15:03:33 BOHM ŽIŽKOVÁ Eliška -- --
399 1x žLV 15:04:03 TÁBR CHUDÁ Žaneta 0 --
400 1x žLV 15:04:33 BOHM DVOŘÁKOVÁ Natalie 0 --